You are here

غرفه سازی ماکسیما یک سازه مدرن است که قابلیت استفاده بصورت مدولار برای ساخت غرفه های منفرد و نیز پاویون ها و غرفه های گروهی را دارد. این نوع سازه همچون غرفه های مدولار بوده بدین ترتیب که با استفاده از پایه و قید و پنل ساخته می شود. چنانچه در این سازه از پنل های رنگی و پایه با ارتفاع بالای سه متر استفاده گردد با کمی سلیقه می توان طرح های زیبایی را اجرا نمود. یکی از ویژگی های برتر این سازه نمایشگاهی نصب سریع و تطابق با کف سازی های ویژه است که با توجه به مقاومت سازه و ارتفاع آن جلوه خاصی به غرفه های شما خواهد داد.

اگر به دنبال غرفه سازی مدرن با قیمت مناسب تر از غرفه های چوبی هستید؛ اگر استفاده زیاد از چوب را مجاز نمی دانید؛ اگر سالانه در چندین نمایشگاه حضور دارید و بسیار از غرفه های چوبی استفاده کرده و به دنبال تغییر هستید؛ پیشنهاد استفاده از غرفه های ماکسیما را می دهیم که در عین سادگی می توانند بسیار شیک و کاربردی باشند.

نمونه ای از کارهای اجرا شده ماکسیما

بدون ذره‌بین دیده شوید...

طراحان پارسه با در اختیار داشتن کادری مجرب و کارشناسان متخصص، بهترین خدمات نمایشگاهی را به شما ارائه می‌دهد.سال‌ها تجربه در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحان پارسه را به بهترین گزینه برای شرکت‌کنندگان در نمایشگاه‌ها تبدیل کرده است.

غرفه های برتر

خدمات

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان فاطمی ، روبروی هتل لاله ، ساختمان 277، طبقه 6
  • تلفن : 88956968(021)-88950130(021) 98+
  • ایمیل : info@tarahanparseh.com